بسم الله الرحمن الرحیم

 بی شک باید  سمبولیسم و نماد گرایی را جز لاینفک جریان فراماسونری دانست جریانی که موجودیت آن بیش از هر تمدن دیگری با پاگانیسم مصر باستان گره خورده است . که قبلا در مقاله ای دیگر با عنوان «نماد های ماسونی مصر باستان» مفصل به آن پرداختم .

اصولا صحبت از نماد گرایی ماسونی نه در این مجال بلکه خود فرصتی مفصل می طلبد اما آنچه قصد دارم در این جستار به آن بپردازم صرفا نماد گرایی این جریان در دلار آمریکاست که به طرز شگفت انگیزی گویا مرامنامه و مانیفست یهودی– فراماسونری  آنهاست تا وسیله ای برای داد و ستد.

ششم ژوئيه سال 1785كنگره آمريكا ( که در آن زمان، تنها يك مجلس بود) به اتفاق آراء دلار«« Dollar  را واحد پول آن كشور قرار داد.

 پيش از استقلال ايالات متحده یعنی در 4 ژوئیه 1776 ، پول انگلستان (ليره) در 13 مهاجر نشين انگليسي آمريكاي شمالي رايج بود.

 در جريان انقلاب، آمريكائيان سكه نقره اي اسپانيا به نام «دلار» را كه در مكزيك رايج بود وسيله داد و ستد قرار داده دادند و به همين دليل نام پول ملي خود را «دلار» گذاشتند.

سكه دلار نقره اي از قرن چهاردهم بیش از سه قرن به نام «تالرThaler، دالر، تلار و دلار» در اروپا رايج بود كه اسپانيايي ها آن را حفظ كردند و به مستعمرات خود در قاره آمريكا منتقل ساختند.

اس با خط عمودي« $» كه علامت بين المللي دلار است نيز از اسپانيايي ها اقتباس شده كه پول خود را با علامت P (پي) مشخص مي كردند و اين «P» در آمريكاي شمالي به تدريج و در جريان نوشتن به شكل «$» درآمد.(1)

روند گنجاندن نمادهای یهودی – ماسونی در اسکناس 1 دلاری ختم نگشت و تمامی اسکناسهای بعد از آن نیز از این امر مستثنا نبودند.

اما اسکناس 1 دلاری به عنوان نخستین اسکناس و از طرفی دیگر به لحاظ تعدد نشانه های ماسونی از اهمیت ویژه ای برخوردار است که کشف رمز از آن نیات پشت پرده و مخوف طراحان نظم نوین جهانی را آشکار می سازد.

پیش از پرداختن به این مسئله توضیحی اجمالی  راجع به برخی  اعداد مقدس ماسونها را لازم می دانم .

نخستین عدد 9 است که به حلقه 9 نفره زنجیره ماسونها ، تعداد استادانی که در جستجوی حیرام رفتند ،تعداد 9 گوی درخت کابالا،  تعداد ضربه های درجه استادی و…(3) اشاره دارد.

 دومین عدد 11 است که آن نیز به دوستون بواز و جاکین که بنا بر اعتقاد ماسونها  در ابتدای معبد سلیمان قرار داشتند، عرض حمایل استاد به سانتی متر (مجموع ستارگان 5 و 6 پر)، تنها عدد دورقمی که اکر برعکس شود تغییر نمی کند و …(4) اشاره دارد.

سومین عدد 13 است که بی شک از مهمترین نشانه های  تعلق فراماسونری به یهودیان و مصر باستان است که دلایلی از قبیل اتفاق موسوم به  پوریم در 13 فروردین در عهد خشایار شاه ، 13 تکه از بدن اوزیریس که توسط ایسیس(خدایان مصر باستان) پیدا شد ، خیانت سیزدهمین نفر(یهودا اسکاریوتی) به حضرت مسیح (ع) و … مد نظر است.

چهارمین عدد 33 است که اشاره دارد  به 33 رتبه و درجه فراماسونری ، حاصل ضرب عدد مقدس ماسونها یعنی یازده در سه مرتبه شاگردی- ابزار یاری و استادی (11* 3=33) ، سن حضرت مسیح هنگام کشته شدن(البته به نشان تمسخر مسیح توسط یهودیان) و…

پس از این مقدمه نسبتا طولانی در ذیل به ترتیب به برخی از نشانه ها ی یهودی- ماسونی موجود در یک دلاری اشاره می گردد:

 

الف : نمادهی ماسونی در روی 1 دلاری:

 

 1- درج تصویر جرج واشنگتن به عنوان اولین رییس جمهور آمریکا که فراماسون اعظم و دارای درجه   33  در این تشکیلات بود البته بنای یاد بود وی در واشنگتن مملو از نشانه های ماسونی است.

2- استفاده از 13 دایره در مهرسبز رنگ  وزارت دارایی امریکا در شکل ^ مانند . البته خود شکل ^ ، نماد مردانگی در مصر باستان و در میان یبوسی ها بوده  و اشاره به یکی از شرایط اصلی عضویت در لژهای فراماسونری یعنی مرد بودن دارد  که تاثیر آن در درجه نظامیان کنونی (گروهبان و استوار) کاملا مشهود است.

3- استفاده از مجموع 13 برگ و میوه در سمت چپ و راست تصویر جرج واشنگتن(دایره های قرمز رنگ)

4-  استفاده از 33 حلقه در قسمت چپ و راست در پایین دلار (بیضی های سبز رنگ) که گویای 33 حلقه زنجیر وار رتبه های ماسونی برای رسیدن به مقام استادی اعظم یا بزرگ بازرس کل (همان فراماسون درجه 33 )است.

5 – گنجاندن تصویر جغد در گوشه بالایی و سمت راست دلار به گونه ای کاملا ماهرانه و مخفیانه که به سادگی قابل رویت نیست و نیاز به بزرگنمایی بسیار زیادی دارد .(دایره ها و فلش آبی رنگ)نا گفته نماند که جغد نماد یهودی مارانوس (یهودی که برای پیش بردن اهدافش دین خود را مخفی میکند) است و به این نکته اشاره دارد که کشور ایالات متحده با چه اندیشه و مبانی فکری تاسیس گشته است البته فقط و فقط ذکر نقش  یهودیان و پیوریتنهای موثر در تاسیس امریکا خود به تنهایی کتابی قطور می شود که فرصتی دیگر را  می طلبد.در تصویر هوایی از کنگره آمریکا نیز به سهولت می توان تصویر جغد را در اطراف این ساختمان تشخیص داد.

6- نباید از طراحی های تار عنکبوت مانند زمینه دلار به سادگی گذشت چراکه به طرز ماهرانه ای سمبل ها ونمادهای مورد احترام و تقدیس ماسونها و یهودیان را در آن خواهید یافت . به عنوان نمونه خرگوش     نیم رخ که چشم چپش به سمت بیننده است دقیقا در روبروی تصویر پنهانی جغد برایتان به رنگ سفید مشخص گشته است.

(لوگوی   p   l   a   y   b   o   y  که از نشانه های غیر اخلاقی و سین کاف سیین است نیز از همین نماد گرفته شده است)

شایان ذکر است از دیدگاه سمبولیک برخی حیوانات مانند مار ، جغد ، خرگوش ، ققنوس(پرنده افسانه ای) و بز برای ماسونها و شیطان پرستان مقدس هستند اما از این میان جغد به سبب گردش سیصدو شصت درجه ای گردنش و نیز خرگوش به دلیل اینکه همیشه بیدار است نماد هوشیاری و تسلط گشته اند. که از دیدگاه ماسونها این خصیصه بسیار مهم می نماید و الگوی چشم جهان بین که در باره آن سخن خواهیم راند نیز گواهی بر این مدعاست.

از سوی دیگر نیز اگر دقت فرمایید با فرهنگ سازی جریان فراماسونری از طریق کارتونها ، داستانها و.. خرگوش نماد با هوشی ، جغد و بز نیز نماد حکمت و دانایی گشته اند .

ب: نمادهی ماسونی در پشت 1 دلاری:

1 – مهر بزرگ امریکا:

قبل از تعطیلی مجلس آمریکا در تاریخ چهارم جولای 1776، کمیته ای انتخاب شده بود تا مهری برای این کشور تهیه نمایند. اعضای کمیته 5 نفر بودند که سه نفر از آنها شامل بنیامین فرانکلین، جان آدامز و توماس جفرسون می شد که پیش نویس بیانیه استقلال آمریکا را تهیه کردند.

ایشان افراد اولین کمیته به حساب می آمدند. قبل از آن که طرح مهر به تصویب نهایی برسد، دو کمیته دیگر و جمعا 14 نفر و به مدت 6 سال بر روی آن کار کردند. طرح نهایی که در تاریخ 13 ژوئن 1782 مورد تصویب مجلس قرار گرفت، توسط چارلز تامپسون با سمت منشی به مجلس ارایه شد. وی در این طرح پیشنهادات مشاوران و هنرمندان هر سه کمیته را لحاظ کرده بود. نکته جالب در این میان تعلق تقریبا تمامی افراد این کمیته ها به تشکیلات فراماسونری بود لذا بررسی به کار گیری نماد های گوناگون ماسونی در مهر رسمی ایالات متحده امریکا که  به سبب تعدد ، باید آنرا مهر ماسونی امریکا دانست. از اهمیت ویژه ای برخوردار است .

اگر اندکی دقت فرمایید عقاب که نماد پرنده زئوس خدای یونان باستان است در پنجه راست خود شاخه زیتونی شامل 13 برگ و 13 میوه نگه داشته ،  و در پنجه دیگر 13 تیر .

دم عقاب دارای 9 پر است از سویی دیگر هر بال این عقاب 33 پر دارد که قبلا راجع به این اعداد توضیح داده شد.

در منقار عقاب نواری قرار دارد که بر روی آن به زبان لاتین نوشته شده (E PLURIBUS UNUM) که به معنی  «وحدت از کثرت» است (اشاره به ایالات متحده) اما نکته جالب تعداد حروف این جمله  بوده  که شامل13 حرف است .

بر روی سر عقاب 13 ستاره قرار گرفته که در مجموع یک ستاره شش پر(ستاره داوود) را تشکیل میدهد.که نشان از تعلق امریکای 227 سال پیش به یهودیان و مارانوس ها دارد .

 بر سینه عقاب سپری قرار دارد که بر روی آن 13 خط قرمز و سفید (پرچم امریکا) نقش بسته گفتنی است رنگ قرمز و سفید رنگ دو ستون معروف ماسونها یعنی بواز و جاکین بوده است .(5)

 البته در دلار به جهت سیاه سفید بودن، این رنگها مشخص نیست . و دیگر اینکه دلیل مذکور علت و تفکر پشت پرده طراحی پرچم امریکا نیز محسوب   می شود.

در مهر بزرگ صورت عقاب به سمت پنجه ای است که شاخه زیتون(به عبارتی شاخه درخت غار) را نگاه داشته است. صورت عقاب در مهر ریاست جمهوری در جهت مخالف یعنی به طرف پنجه ای بود که تیرها را نگاه می داشت تا این که در سال 1945 «هری ترومن» سی و سومین رییس جمهور امریکا دستور طراحی مجدد آن را به سمت شاخه زیتون صادر کرد.(6)

 در واقع ترومن پس از حمله وحشیانه  اتمی به ژاپن و به شهر هیروشیما و ناکازاکی در نزدیکی مدار 33 درجه زمین !!! و معرفی کشورش  به عنوان ابر قدرت جهان این دستور را داد تا با گرداندن سر عقاب از سمت تیر ها (نماد جنگ)به سمت شاخه زیتون (نماد صلح) چهره کریه و خون خوار امریکا را اندکی تطهیر کند و در لفافه آغاز نظم نوین جهانی را اعلام نماید.شایان ذکر است سال 1945 سال طلاییی ماسونها بود و آنها خود را از پیش برای آن مهیا کرده بودند چراکه اگر سال استقلال امریکا 1776 را از این سال(1945) کسر کنیم عدد حاصل یعنی 169 حاصلضرب 13 در خودش می شود (13*13 =169).

2 – در سمت راست مهر ماسونی دلار و نیز در منتها الیه سمت چپ دلار (داخل بیضی های قرمز) 13 میوه قرار گرفته است .

3- در وسط دلار عبارت (IN GOD WE TRUST) به معنی ما به خدا اعتقاد داریم (داخل بیضی آبی رنگ) نوشته شده است که ممکن است ما را قدری سردر گم  و دچار پارادوکس گرداند ولی در حقیقت این عبارت برای اولین بار در سال 1957  و در اوج  کشمکش های جنگ سرد با شوروی بر روی دلار نقش بست چراکه شوروی عملا کمونیسم و بی دینی را ترویج می نمود و آمریکا برای جلب نظر کشور های مسیحی و عموما دین مدار دست به این اقدام زد.(7)

جالب اینجاست به محض پایان یافتن جنگ سرد طرحی برای حذف این عبارت از پشت دلار به کنگره رفت که به جهت فشار افکار عمومی تصویب نشد و لی ماسونها که در نهان هیچ گونه سنخیتی بین خود و خدا نمی دیدند ، در یک اقدام شیطنت آمیز در ماه مارس سال 2007 با حذف این عبارت ( IN GOD WE TRUST)  از سکه های یک دلاری یادبود جرج واشنگتن ، اندکی از افکار شوم و دین ستیزانه خود را آشکار نمودند که در نهایت مجبور به عذر خواهی از مردم آمریکا شدند .

 سوای تمامی دلایل مذکور چه دلیلی دارد که یک کشور بر روی اسکناس خود عبارت ما به خدا اعتقاد داریم را قرار دهد مگر دیگر کشور ها که چنین کاری نکرده اند به خدا اعتقاد ندارند! در واقع می بایست این اقدام سردمداران امریکایی را نوعی وانمود سازی دانست. شبیه فرد دروغ گویی که تکه کلامش «من از دروغ بدم می آید» است.

4- مهر اعظم ایالات متحده امریکا :

این مهر به شکل کنونی آن در زمان رزولت بر روی دلار قرار گرفت شما می توانید آنرا درسمت چپ دلار مشاهده فرمایید همانگونه که مستحضر هستید تصویر هرمی نامانوس به چشم می خورد که نماد هرم خئوپوس مقبره فرعون و نشان عالی انجمن های فراماسونری است.

این هرم از 13 ردیف سنگ چین تشکیل شده است و در مجموع 72 خشت دارد که اشاره دارد به  72 نیرو یا  نام خدای کابالیستها.(8) که البته کاربرد آن در موارد دیگری نیز دیده شده است مانند تعداد نفر های عضو در حلقه » صاحب دلان»  (9)

بر روی این هرم به لاتین عبارت 13 حرفی  » ANNUIT COEPTIS » به معنی خدا همیشه یاور ماست ، نقش بسته است که به گونه ای دیگر همان عبارت » IN GOD WE TRUST » است .

البته عده ای از زبان شناسان غربی آنرا  «announcing conception»به معنی «آشکار کردن رشد مخفی» معنی نموده اند چراکه conception»» در زبان انگلیسی » لقاح‌ تخم‌ وشروع‌ رشد جنين‌ » معنی می دهد که مفهوما به معنای آشکار کردن فعالیتهای  شبکه مخفی فراماسونری در نظم نوین جهانی است.

در زیر این هرم عبارت » NOVUS ORDO SECLORUM » به زبان لاتین نوشته شده است.

 که به معنای»NEW WORLD ORDER» یعنی «نظم نوین جهانی » یا «حکم جدید برای جهان» است که شما بارها آنرا در سخنرانی های سردمداران امریکا علی الخصوص بوش پدر و پسر و اوباما شنیده اید.(10)

 برخی نیز این عبارت لاتین را «new order of the secular» به معنی «نظم جدید سکولاریسم » معنی نموده اند.

مجموع برگها و میوه های موجود در پشت دلار 72 عدداست که همانگونه که توضیح داده شد نشان از نفوذ کابالیستهای یهودی در امریکاست.

پشت هرم بیابانی لم یزرع قرار دارد و جلوی آن گیاهانی روییده است . منظور از بیابان آشوب در اروپا و جنگ های متوالی است که ماسونهای آمریکا به امید تاسیس حکومت جهانی ِ ماسونی – یهودی خویش.خود را از آن بیرون کشیده و اولین کشور ماسونی جهان را تاسیس نمودند.

شاید برایتان تعجب آور باشد که چرا این هرم شکلی نامانوس داشته و راس آن جدا ودر وسط آن چشمی نورانی قرار دارد. این چشم نماد «RA» از خدایان  مصر باستان است که در پاگانیسم یونانی چشم لوسیفر یا همان چشم شیطان است ، یونانیان آنرا ستاره صبح (11)       می دانستند و همواره آن را به صورت درخشان  ترسیم می نمودند.

با اینکه شاید اندکی از موضوع اصلی فاصله بگیریم ولیکن ذکر حدیثی از امیر المومنین در پاسخ به شخصی که از وی در مورد دجال پرسیده است را مفید میدانم. ایشان در پاسخ به این شخص می فرمایند: عينه اليمنى ممسوحه والأخرى في جبهته تضيء كانها كوكب الصبح (چشم راست ندارد و چشم چپش در وسط پیشانی اش قرار گرفته نور می دهد گویا ستاره صبح است) . (12)

 راستش انسان از این همه شباهت به شگفت می آید چراکه اگر تصویر را زوم کنید از شکل ابرو و گوشه چشم روی هرم متوجه خواهید شد که این چشم ، چشم چپ است و از سوی دیگر نورانی بودن آن و نیز اینکه لوسیفر را  در اسطوره شناسی یونانی ستاره صبح     می دانند انسان را حیرت زده می کند.

چشم لوسیفر بر همه جهان نظارت داشته و هنگامی که نظم نوین جهانی به ثمر برسد (تخرییب مسجد الاقصی و ساخت معبد سلیمان و حکومت علنی ماسونی – یهودی برجهان) قسمت فوقانی هرم به بدنه آن خواهد چسبید. اگر اندکی دقت فرمایید متوجه الگوی استفاده از چشم چپ در این مورد نیز خواهید شد (13)

در واقع گروه فرانکلین میخواستند که مهر منعکس کننده مشیت الهی باشد و در این راستا بلاتکلیفی اسباط  اسرائیلی را به نمایش بگذارد. یعنی تا روزی که دوباره یهودیان به معبد سلیمان باز نگردند این هرم نا تمام خواهد ماند.

در قاعده هرم عبارتی (اعداد) یونانی «MDCCLXXVI» نقش بسته که از نظر ارزش عددی (جمع حروف به صورت ابجد)  همانگونه که در تصویر می بینید برابر با 1776 سال استقلال امریکاست . اما اگر این حروف را بر روی اهرام ثلاثه مصر باستان در نظر بگیرید  جمع قاعده این اهرام همانگونه که در تصویر محاسبه شده است برابر با 666 می شود که عدد  لوسیفر یا همان شیطان است.

البته ماسونها بارها تلاش کردند تا با دلایل واهی این وابستگی شدید خود به کابالای یهود و مصر باستان را مخفی نگه دارند برای نمونه  جوزف کمبل ،اسطوره شناس معروف ، می گوید:

هنگامی که در سطوح پایین هرم قرار دارید،می توانید این سو یا آن سو باشید.اما هنگامی که به راس می رسید همه نقاط به یکدیگر می رسند و اینجاست که چشم خداوند(!!!) گشوده میشود.

عبارت»ANNUIT COEPTIS» عقیده فرانکلین بود که یک نفر به تنهایی نمی تواند کاری انجام دهد اما چند نفر با کمک خدا قادر به انجام هر کاری هستند.(14)

اکنون قضاوت با شما ست آیا این نمادها و نوشته های عجیب این معنا را می دهد؟ آیا برای بیان اینکه به کمک خدا نیاز داریم باید چشم چپی را در حالت جدا و درخشان  بر روی هرم خئوپوس قرار دهیم ؟ !!!! و…

اگر هرم گیزا یا خئوپوس را در درون یک ستاره شش پر(ستاره داوود) قرار دهیم نتیجه شگفت آور خواهد بود به گونه ای که حروفی که در منتهی الیه گوشه های ستاره قرار می گیرند(مطابق تصویر) واژه «MASON» را می سازند.

5- استفاده از تکنیک ORIGAMI :

اریگامی تکنیکی است که در آن با تا زدن و یا برش کاغذ بتوان شکلهای گوناگونی درست کرد. در طراحی دلار به طرز هنرمندانه و ماهرانه ای از این تکنیک بهره برده اند که البته در طراحی اسکناسهای دیگر دلار نیز از آن استفاده شده است.ولی در خود اسکناس 1 دلاری موارد متعددی وجود دارد که برای نمونه یک مورد آن همانگونه که در تصویر مشاهده می فرمایید توضیح داده می شود.

اگر عدد 1 در گوشه دلار را از وسط به صورت عمودی تا بزنید شکل شماره 1 حاصل می گردد با تکرار این شکل به صورت تقارنی شکل شماره دو به دست می آید از به هم چسباندن این دو شکل و پاک کردن فضای اطراف آن در نهایت شکل 4 که سر مار است حاصل می شود . گفتنی است این مورد یکی از موارد استفاده از خطوط تار عنکبوتی زمینه دلار است و طراحان دلار موارد متعدد دیگری را نیز نهان نموده اند.

همان طور که قبلا نیز گفته شد مار حیوان مورد علاقه ماسونها و شیطان پرستان است . تا جایی که آن به عنوان  حیوان خانگی خود استفاده می نمایند. (15)

اما نکته جالب و مهم اینجاست که بعد از این تکنیک اریگامی بر روی سر مار عبارت»OMO» حاصل می شود که بنا به عقیده شیطان پرستان اولین واژه هستی است که شیطان آن را به انسان آموخت. هم اکنون نیز در جلسات ورد خوانی و آیین پرستش » RITUAL» شیطان این واژه مکررا مورد استفاده قرار میگیرد.

 همانگونه که عرض نمودم از تکنیک اریگامی در طراحی دلار های جدید بیشتر استفاده شده است اما با توجه به طولانی شدن این مقاله  از بیان موارد دیگر اجتناب نموده و تنها یکی از شواهد دسیسه فراماسونها در طراحی حادثه یاز ده سپتامبر را بیان می نمایم .

قبلا نیز بیان شد که 9 و 11 از اعداد مقدس ماسونهاست لذا نباید تعجب کرد اگر حادثه برخورد دو هواپیما با برج های دو قلوی تجارت جهانی در روز یازده از ماه نهم اتفاق بیافتاد , و سپس 911 روز بعد از آن ، حادثه بمب گزاری در مادرید به وقوع بپیوندد . طراحان این اتفاقات از سالها پیش و بر مبنای پیشگویی های نوستراداموس کابالیست آن را طراحی نمودند تا به زور هم که شده است پیشگویی اعقاب خود را به تحقق برسانند.

لذا برج های دوقلوی تجارت جهانی که برمبنای الگوی دو ستون معبد سلیمان » بواز «و «جاکین» ساخته شده بود گیت و دروازه ورود ماسونها  به نظم نوین جهانی گشت و به بهانه این دو برج به دو کشور مسلمان حمله شد .

در ساختگی بودن حادثه یازده سپتامبر هیچ شکی نیست و دلایل و مدارک مستدل و مستند غیر قابل کتمانی وجود دارد که تبیین آنها در این مقاله و در این مجال نمی گنجد اما با  توجه به موضوع مورد بحثمان یعنی نشانه های ماسونی دلار، استفاده از تکنیک اریگامی  نتایج باور نکردنی را بر ملا می سازد.

اگر مطابق شکل اسکناسهای 5 ،50،20،10 و100 دلاری را مطابق الگو(تقریبا شبیه موشک) تا بزنید نخست (شماره یک) در 5 دلاری دو برج سالم را مشاهده می کنید.

در 10 دلاری (شماره 2) نوک برج ها آتش می گیرد، در 20 دلاری (شماره 3) آتش گسترش بیشتری پیدا کرده و پایین تر آمده  و نهایتا در 50 دلاری (شماره 4) هردو برج فرو می ریزند و در اسکناس صد دلاری (شماره 5) فقط دود حاصل از سوختن آنها ست که دیده    می شود.

آنچه در این جستار بیان گشت صرفا دلایلی کلی از ارتباط  دستگاه بنیانگذاران و حکومت گردانان ایالات متحده  با عقاید الحادی ، کفر آمیز و شیطانی  را بیان می دارد ، صد البته تبیین جزجز فعالیتها و دسیسهای آنها مثنوی صد من خواهد شد و حتی آنچه در باره دلار بیان گشت  اندکی از ماجرا بود. نویسنده تحقیقات بیشتر در این زمینه را به شما خوانندگان عزیز و گرامی محول می گرداند. ان شا الله در آینده به گوشه های دیگری از دسیسه چینی های  این جریان اشاره خواهد گشت.

علی اکبر رائفی پور

 پینوشت:

http://www.iranianshistoryonthisday.com/farsi.asp (1)

(2) عدد13برخلاف عموم تمدن ها و ادیان جهان عدد مقدس و خوش یمن یهودیان و ماسونهاست

(3) برادری نوشته استفن نایت/ نشر شباویز/ترجمه فیروزه خلعتبری / بهمن ماه 1368/ صفحه 68

(4) همان / صفحه 69

(5) رنگ های آبی ، سفید ،قرمز و ارغوانی از  رنگهای کابالیستها است.

(6) http://www.iranianshistoryonthisday.com/farsi.asp

(7) http://www.answers.com/topic/in-god-we-trust

(8) www.theallseeingeye.tv/The_American_Dollar.html

(9) رجوع کنید به مقاله عبدلله شهبازی با عنوان » دماوند و فرقه‌های رازآميز «

(10) LIFE IS NOW  (زندگی همینی است که هم اکنون در آن به سر می بری ) یکی از مهمترین شعارهای مشهور در امریکاست اما نکته جالب واژه NOW است که در واقع به صورت اختصاری بیان گر NEW ORDER WORLD  است. لذا باید آنرا اینگونه ترجمه نمود «زندگی نظم نوین جهانی یا سکولاریته است»

(11) واژه لاتين «لوسيفر»، به معني «ستاره صبحگاهي»، نام ديگري است براي ستاره زهره (ونوس). در پاگانيسم رومي، لوسيفر «ژوپيتر» نام داشت و خداي خدايان بود. «ژوپيتر» در يونان باستان «زئوس» ناميده مي‌شد. «زئوس» نيز به معني «نوراني» و «درخشان» است. طبق باور شيطان‌پرستان، سرانجام «لوسيفر» با «ماشييح» (مسيح) به تعامل و مصالحه خواهند رسيد و «مسيح» زمين و زمينيان را در سهم «لوسيفر» قرار خواهد داد. و در عوض آسمان از آن وی و یارانش  خواهد بود !!!

(12) مکیال المکارم.ج1.ص246

(13) رجوع کنید به مقاله ای از نویسنده با عنوان»اسطوره های ماسونی مصر باستان»

http://www.antisemitism.blogfa.com/post-4.aspx

(14) http://www.unique-design.net/library/myth/image.html

(15) ماربه دلایل گوناگونی برای ماسونها و شیطان پرستان مقدس است که از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره نمود:

الف: ابلیس برای آنکه بتواند آدم و حوا را وسوسه کند خود را به شکل مار در آورد ،  به پای طاووس پیچید و داخل بهشت شد.

ب: در اسطوره شناسی مصر باستان مار نماد پادشاهی و استیلا است . و این مار آپپ است که در دنیای زیرین با خدای خورشید می جنگد لذا ماهیتی شیطانی دارد.برای مطلعه بیشتر در این زمینه منبع (13) مراجعه فرمایید.

ج: مار به دلیل پوست اندازی نماد تناسخ در تمدن های کفر آلود است.

د: شیطان پرستان اعتقاد دارند که شیاطین هنگامی که تجسم می یابند بیشتر به شکل مار هستند.در روایات آمده است شخصی نزد حضرت رضا علیه السلام آمد و از ایشان درباره لقب سید الساجدین سوال کرد. حضرت رضا علیه السلام فرمودند: روزی جدم حضرت سجادعلیه السلام مشغول نماز بودند. ناگهان از گوشه ای مار عظیم الجثه ای به سمت حضرت آمد و انگشتان پای ایشان را نیش زد. امام سجاد علیه السلام برافروخته شد و مشخص بود که بسیار متألم شده اند، اما تغییری در اذکار وحالت امام علیه السلام مشاهده نشد. مار بسیار حضرت را آزار داد آنگاه  به حال اولیه خودباز گشت، که همان شیطان بود. کنار حضرت ایستاد و گفت: حقیقتاً که تو سرورعبادت کنندگان هستی.. 

http://raefipoor.blogfa.com/

دیدگاه‌ها
 1. […] فکر می کنید مربوط به خدای یکتاست؟ همه شما کما بیش به اسرار دلار واقفید و مقالات [۱] خوبی هم دراین باره نوشته شده اما در […]

 2. […] شما کما بیش به اسرار دلار واقفید و مقالات [۱]خوبی هم دراین باره نوشته شده اما در این مقاله می […]

 3. وحید می‌گوید:

  السلام علیک یا صاحب الزمان
  شیعه هرگز نهراسد ز کین دشمن دین ما تحت لقای علم عباس است
  دوستان تا سید علی بر این کشور رهبره غمی نداریم انشا الله پرچم رو به آقامون میده تا ریشه ای بوزینگان تاریخ هم کنده بشه

 4. […] به خدای یکتاست؟ همه شما کما بیش به اسرار دلار واقفید و مقالات [1]خوبی هم دراین باره نوشته شده اما در این مقاله می […]

 5. سراج می‌گوید:

  در این مطالب آمده بود:
  در وسط دلار عبارت (IN GOD WE TRUST) به معنی ما به خدا اعتقاد داریم (داخل بیضی آبی رنگ) نوشته شده است که ممکن است ما را قدری سردر گم و دچار پارادوکس گرداند ولی در حقیقت این عبارت برای اولین بار در سال 1957 و در اوج کشمکش های جنگ سرد با شوروی بر روی دلار نقش بست چراکه شوروی عملا کمونیسم و بی دینی را ترویج می نمود و آمریکا برای جلب نظر کشور های مسیحی و عموما دین مدار دست به این اقدام زد. (http://www.answers.com/topic/in-god-we-trust) ولی در صفحه ویکی پدیا مطلب خلاف آن است: http://en.wikipedia.org/wiki/In_God_We_Trust
  همان صفحه سایتی که خودتان هم لینک داده اید، می گوید از سال ۱۸۶۴.

  • westsun می‌گوید:

   سلام آقای سراج
   این نظر نویسنده مقاله بوده که در انتها اسمشون اومده
   نظر بنده رو درباره «IN GOD WE TRUST» در مقاله» آپوتئوسیس ! آمریکایی ها به کدام خدا اعتماد دارند» بخونید

 6. masoud می‌گوید:

  سلام

  بصیرت دهی موردنظر آقا یعنی این جور کارا نه که هی بیام بگیم جنگ نرم جنگ نرم

  جوونا بایدبدونن دنیا دست چه افراد پلیدیه وآگاه بشن واینقدر سرگرم دعواهای بعد انتخاباتی نباشن

 7. بهمن می‌گوید:

  مطالبتون خیلی جالبه . من تازه به این راه اومدم …منظورم جستجوی و آگاهی از اینکه دور و برم چی میگذره . اولشم از سخنرانی استاد رائفی پور شروع شده که توی یک DVD زدم و به هرکی می تونستم هدیه دادم . از اون موقع جوره دیگه ای شدم . اگه مطالبی دارید که بشه جامعه را آگاه کرد لطفا واسم ایمیل کنید تا منم سهمی در آگاه کردن مردم داشته باشم .
  نوکرتم داداش
  «واسه تعجیل در فرج موعود صلوات»

  • westsun می‌گوید:

   سلام بهمن جان
   خدا رو شکر می کنم
   و برات آر زوی موفقیت دارم
   اگه با بنده پیش بیای که هر مطلب مهمی که احساس کنم بدر مخاطبانم می خوره از سایت های مختلف قرار می دم
   البته شما به سایت های موعود، وعده صادق هم سر بزنید مقالات و آثار خوبی دارند
   اگه سوالی داشتید در خدمتم
   نهضت بیداری ، جهانی شده و ظهور و حکومت الله انشالله توسط جوانان مسلمان در همین عصر حاضر به وقوع می پیونده
   شما هم هرکسی رو می تونید راهنمایی کنید انشالله اسمتون جزء یاران و یاوران آقا امام زمان قرار می گیره

   اللهم عجل لولیک الفرج

 8. علی می‌گوید:

  سلام
  عالی بود فقط میخوام تشکر کنم که مردم رو روشن میکنید.
  به امید ظهور آقا.
  یا علی.

 9. فرزاد می‌گوید:

  من رو هم اگر صلاح دونستی لینک کن .

  • westsun می‌گوید:

   فرزاد جان خوشحال میشم تبادل لینک کنیم
   مخصوصا اینکه میبینم درمباحث دشمن شناسی ، علاقه و پشتکار داری
   فقط قبلش لطفا در مورد خودت کمی برام توضیح بده
   این هم ایمیل
   sm_gkm@yahoo.com
   یه پیشنهاد مهم هم برات دارم که بعدا بهت میگم

 10. ساسان می‌گوید:

  ممنون دوست عزیز
  فقط خیالم راحت شد . چون تا امروز فکر می کردم قار و قور شکمم به خاطر گرسنگی و نداریه ، نگو که به خاطر تبلیغات و القائات دشمن قسم خورده داخلی و خارجی آن هم از نوع فراماسونری بوده . بازم ممنون

  • westsun می‌گوید:

   خب ما هم مثل شما (البته خدا رو شکر ، منظورم ناشکری نبود)
   اما نباید فراموش کنیم همیشه گرسنگس و …. بوده اما گاهی بزرگنمایی میشه و گاهی کوچک نمایی
   مثلا الان که ما داریم حرف میزنیم میلیون ها نفر زیر خط فقر در آمریکا زندگی می کنن، خیلی ها از زباله ها تغذیه می کنن ، خیلی ها به اسم بحران از سال 2008 به بعد از کارهای دولتی اخراج شده اند که این وضعیت در مشاغل خصوصی هزاران برابر دولتی هستش، قتل و جنایت در آمریکا بی داد می کنه ، هرکسی بچه اش میره بیرون نمیدونه بر میگرده یا نه
   اینها واقعیات جامعه آمریکاست اما بجز چند رسانه مستقل تصویری در دنیا و چند روزنامه محلی توی آمریکا کسی بیانشون نمی کنه
   واقعا عجیبه که مثلا وزارت خزانه داری آمریکا میاد و آمار بیکار های جدید رو میگه اما در رسانه های بزرگ خودشون مطرح نمیشه
   یعنی سانسور واقعی ، یعنی سر مردم رو توی برف کردن تا نوبت خودشون برسه
   تازه اگه مردم هم مثل اروپا بخوان راهپیمایی ضد حکومتی کنن سریع رسانه ها اعلام می کنن که چنتا مسلمون قراره توی کشورهامون (انگلیس/آلمان/فرانسه و…) بمب بترکونن و مردم رو از مسائل اصلی منحرف می کنن تا همه به خونه هاشون برن

   ساسان جان من که گفتم
   من هم مثل شما منتقد هستم اما باید واقعیات رو شناسایی و مسائل اصلی و فرعی رو بتونی از هم تشخیص بدی
   باز هم میگم مطمئن باش من توی این حکومت هیچی گیرمون نیومده (شاید اگه جای دیگه ای بودم وضعم خیلی بهتر بود) اما نمیذارم دستگاه های تبلیغی منو عوام فرض کنن و با چوب اونا منو هم بزنن

 11. ساسان می‌گوید:

  ممنون مهدی جان
  این مقالات را پیش از این خوانده ام و به همان بی ارزشی هستند که مقالاتی که سعی دارند این برچسبها را به اینها بچسبانند . متاسفانه هم طرفداران دولت و هم مخالفان دولت پا را از دایره انصاف بیرون گذاشته اند و سعی می کنند به هر قیمت خودشان را توجیه کنند . شخصا به هیچوجه از دولتمردان خوشم نمی آید . چه زمان هاشمی و چه زمان خاتی و چه زمان احمدی نژاد از هیچ یک از اینها خوشم نمی آمده است . زمان خاتمی آنقدر که من از ایشان بدم می آمد کسی بدش نمی آمد ولی وقتی احمدی نژاد آمد تازه فهمیدم که خاتمی در برابر این شخص فرشته می باشند . زمان خاتمی در شهر ما یک بیکار پیدا نمی شد . اما اکنون فقر و بیکار و اعتیاد و بزهکاری شهرمان را به گند کشیده است . برادرم در آزمون معملی استخدام شد و رییس آموزش و پرورش کرمان به راحتی کارش را ازش گرفت و به یکی از اقوام خود داد و هر چه نامه نگاری و شکایت کردیم هیچ کس رسیدگی نکرد . تقریبا به همه عریضه خود را ارائه کردیم و نه رهبری و نه ریاست جمهوری و نه وزیر و نه نماینده و نه استاندار و نه دادگاه و نه دیوان عدالت اداری هیچ یک حاضر نشدند کاری بکنند تا جایی که روند معکوس شد و آنها برای اینکه گندش در نیاید برای برادرم پرونده سازی کردند و گفتند اگر بی خیال نشوی ماییم که از تو شکایت می کنیم ! و همه آنها نیز می دانستند که حق با ماست و حتی کارمندان آموزش و پرورش استان به برادرم می گفتند که همه می دانیم که حق با توست ولی اینجا حق نه دادنی است و نه گرفتنی . خودت را به دردسر نینداز !
  وقتی می بینم که اشخاصی مثل شما از شخصی مثل احمدی نژاد طرفداری می کنید واقعا نمی دانم چه بگویم ؟ یا شکمتان سیر است یا اینکه واقعا تعصب کار خود را کرده است ! پای صحبت پیرمردها بنشینید . مادربزرگم می گفت زمان شاه نه بیکاری بود و نه گرانی و نه … و اگر کسی غصه خانه و مسکن را می خورد همه می گفتند که دیوانه است ! و می گفت نمی دانم که الان چه بلایی نازل شده که وضع مردم اینگونه شده است ؟
  همه اینها را گفتم که بدانید با اینکه به شدت از احمدی نژاد و اطرافیانش متنفرم با این حال نه افراطی گریهای مخالفان را می پسندم و نه موافقان را . کار علمی باید خالص و بدون جهت گیری یک طرفانه باشد . اگر قرار بود که هر دانشمندی بگوید نظریه من درست است و بقیه اشتباه می گویند ، علم هیچ وقت پیشرفت نمی کرد و به این مرحله نمی رسید .
  تفکرات مذهبی و دینی من هم فکر نکنم برایتان جالب باشد پس بیش از این مطلب را طول نمی دهم .
  یک دنیا سپاس از شما دوست عزیز

  • westsun می‌گوید:

   من هم از سیری حرف نمی زنم…….
   اگه میدونستی چقد دلم پره ….
   مقالاتی که ذیل مقاله قربانی برات گذاشتمو اگه دوست داشتی بخون

   • ساسان می‌گوید:

    خیلی دوست دارم بدونم این همه عشق شما به احمدی نژاد به خاطر چیه ؟ از شکم سیری که میگید نیست ؟ انشاالله از تعصب هم که نیست ؟ به خاطر پست و مقام هم که احتمالا نیست ؟ لطفا دلیلش را به من هم بگویید تا شاید من هم به راه راست هدایت شدم . جدی میگم . واقعا دلیلش را می خواهم بدانم . تا حالا آدم تحصیل کرده (نه از نوع آکسفورد یا مدرکهایی که جاسبی میده ) خیلی کم دیدم که طرفدار احمدی نژاد باشه . تو شهر ما فقط کسانی طرفدارش هستند که یا سهام عدالت می گیرن یا طمع مقام دارند یا اینکه مثل همسایه ما تعصب دارند و اگه ازشون بپرسی میگن خفه شو ، شیطون میخواد منافقت کنه !

   • westsun می‌گوید:

    ساسان جان
    شما همینکه دنبال حقیقت می گردی معنیش اینه که در راه راست هستی (هروقت که بدون تعقل و از روی تعصب از یکی خوشت یا بدت اومد و بدون توجه به تقوای الهی یکی رو بالا بردی و یکی رو تخریب کردی بدون که در راه راست نیستی)
    شاید اگه مثل خیلی ها اسیر جناح ها می شدم یا از طرف گروه های سیاسی به نون و نوایی می رسیدم یا میزی داشتم که برای حفظش خدا رو هم فراموش کنم یا اونقد پول داشتم که برای نگه داریشون خدا رو هم قربانی می کردم الان به احمدی نژاد به چشم یه طعمه نگاه می کردم که فایده ای برام داره یا خیر
    دوست من ، من تاریخ معاصر ایران رو می دونم از زمان قاجار تا حال حاضر رو بررسی کردم
    اگه می خوای بدونی چرا احمدی نژاد اینقد دشمن خارجی و داخلی داره و چرا طرفداراش اینقد دوستش دارند (فقط یه نمونه شو میگم بقیه شو بعدا:) تمام دولت های بعد از انقلاب توسط سرویس های اطلاعاتی غربی و شرقی و فرقه های شبه ماسونی اداره میشده(باورش خیلی سخته اما کم کم داره اطلاعاتش بیرون درز می کنه و شواهد زیادی هست) البته بجز دوره شهید رجایی که چند ماه بود و بعد مثل کندی ترور شد(بوسیله عوامل داخلی جناح چپ با حمایت خارجی) (دوره ریاست جمهوری آیت الله خامنه ای ایشون رئیس دولت نبود یعنی در اون زمان کشور نخست وزیر داشت و نخست وزیر کشور رو اداره می کرد و رئیس جمهور پست تشریفاتی بود)و دوره دکتر احمدی نژاد که به هیچیک از فرقه های شبه ماسونی و جناح های سیاسی و دستگاه های اطلاعاتی غربی منتسب نبود (دلیل خوشحالی مقام معظم رهبری و حمایت از ایشون هم همین بود ) یعنی مردم ما به رهبری امام ما انقلاب کردند اما بعد از انقلاب با ترور یاران امام ، نامسمانان مسلمان نما حکومت رو بدست گرفتند
    برا همین تا حالا اهداف انقلاب بصورت کامل پیاده نشده
    می دونم برخی حرفام برات ممکنه سخت باور باشه اما اینا تاریخ غیر رسمیه

   • ساسان می‌گوید:

    خب همین ؟
    یعنی همین که ماسون نیست دلیل میشه که هر کار خواست بکنه و شما و رهبر معظم طرفدارش بشین ؟ می دانم که از نظر شما خاتمی و موسوی و هاشمی و … ماسون هستند ولی چه ماسونهای خوبی بودند که در زمان آنها اینقدر مانند زمان احمدی نژاد (که منهای سوادش بیشتر برچسب ماسون بودن بهش می خوره ) طعم رنج و فقر و بدبختی را نچشیدیم .
    این آقای احمدی نژاد همانی نیستند که یک وزیرش دکترای آکسفورد داشت و دو تای دیگر طرح اتاق امن و کلینیک صنعتی را دزدیدند و یکی هم مقاله یک گروه کره ای را به نام خودش ثبت کرده بود ؟ وزیر رفاهش یک مولتی میلیاردر است که کسی نمی داند در این مدت کوتاه این ثروت از کجا آمده است ؟ معاون اولش متهم به فساد اقتصادی است و نمی گذارد به پای محاکمه کشیده شود ؟ به اسم خصوصی سازی دارد همه چیز را به نام سپاه می کند ؟ ماسونهای قبلی علی ظاهر به علما و مراجع اندک توجهی داشتند ولی این شخص اصلا آنها را داخل آدم هم به حساب نمی آورد و یک نمونه اش همان قضیه معاون اولی مشایی بود که یک هفته حکم رهبری را کشک هم حساب نیاورد ؟
    خب شاید همه اینها را انکار کنید ولی گرسنگی و فقری که از زمان احمدی نژاد گریبانگیر ملت شده است را که نمی شود انکار کرد . شهر ما از نظر منابع معدنی و استعداد کشاورزی یکی از ثروتمندترین شهرهای ایران و حتی جهان به شمار می رود ولی باندهایی وجود داردند که همه چیز را برای خودشان می خواهند و دولت نیز از آنها پشتیبانی می کند . سالها مردم به مسئولین حکومتی مراجعه می کردند و جواب سر بالا می شنیدند تا اینکه جانشان به لبشان رسید و اعتصاب کردند و نتیجه این شد که مقام رهبری شوخی شوخی سربازان گمنامش را به شهر ما فرستاد و در کمال رأفت اسلامی عده ای را وحشیانه کشتند و بسیاری را مجروح کردند و چند روز حکومت نظامی برقرار بود و حتی یکبار به سرویس دختر بچه های دبستانی حمله کردند و بی رحمانه آنها را کتک زدند ! واقعا رهبری باید به این سربازان گمنام جان برکف و فدایی افتخار کنند ! تنها گناه ما این بود که شکم زن و بچه هایمان بیشتر از این نای گرسنگی کشیدن را نداشت . مردم آمریکا که به قول شما حاکمانشان ماسون هستند کجا اینقدر تحت ظلم بوده اند ؟ اگر آنها ماسون واقعی هستند و اینها مسلمان واقعی ، پس من ترجیح می دهم ماسون باشم . اینگونه خدا هم بیشتر راضی است و خلق خدا هم کمتر از دست من عذاب می کشد !
    الان هر که را که می بینی میگوید خدا پدر شاه را بیامرزد که قدرش را ندانستیم . فکر می کنید هیچ یک از آیندگان همین حرف را در مورد این عزیزان شما بزنند ؟
    این رییس جمهور شما همانی نبود که می خواست نفت را سر سفره ما بیاورد ؟ پس چه شد که همان یک لقمه نان را هم از ما گرفت ؟ ما همینجور هم از بی کفنی زنده ایم ، بدون یارانه که علف لب جوب هم نصیب ما نمی شود .
    کدام اهداف انقلاب ؟ 1400 سال ما را به هوای اسلام ناب محمدی سرکار گذاشتند تا اینکه انقلاب شد و امام فرمودند که پول آب و برق را ندهید و ما مملکت را آباد خواهیم کرد و من طلبه هستم و کاری به حکومت ندارم و مردم باید حکومت کنند و … خب وقتی خیالشان از بابت شاه راحت شد هم پول آب و برق را گرفت و هم خودش شد همه کاره مملکت و از جمهوری اسلامی ایران نه جمهوری ماند و نه اسلام و نه ایران و تنها خودش بود و یاران غارش . اوائل که می گفتند انقلاب نوپا است و انتظار زیادی نداشته باشید . بعد که جنگ شد و گفتند جنگ است و انتظار نداشته باشید . بعد هم دوران سازندگی شد که گفتند داریم خسارات جنگ را ترمیم می کنیم و انتظار نداشته باشید (زمان خاتمه ریاست جمهوری هاشمی که به قول شما احتمال قریب به یقین ماسون است ، رهبر گفتند برای من هیچکس هاشمی نمی شود ! یادتان هست ؟) . زمان خاتمی هم به قول شما مفاسد بسیاری شد و من نیز از این شخص بسیار متنفر بودم ولی اکنون که فکر می کنم می بینم یک روز از آن هشت سال به همه دوران ریاست جمهوری احمدی نژاد می ارزد ، واقعا ناشکر بودیم که خدا این بلای آسمانی و زمینی را بر ما نازل کرد . در هر حال زمان احمدی نژاد رسید و ایشان هرگاه که اوضاع مملکت بدتر می شد یک دستش را در جیبش می کرد و می گفت بگم که دست کی تو کاره ؟ و اون یکی دستش رو هم به طرف استکبار جهانی می کرد و همه چیز را گردن آمریکا و اسراییل و … می انداخت و رهبر هم پشت سرش بلند می شد و از هر ده کلمه اش یکیش کلمه دشمن بود . وزارت خانه ها را به دست انسانهای نا لایق می دهند و بعد که گندش در می آید می گویند تقصیر کیه ؟ دشمن ! جنس چینی وارد می کنند و تولید کنندگان ورشکست می شوند و تقصیر کیه ؟ دشمن ! برنج هندی و تایلندی وارد می کنند و شالیکاران ورشکسته می شوند و تقصیر کیه ؟ دشمن ! سرمایه ملت را به لبنان و فلسطین و ونزوئلا و کشورهای آفریقایی می دهند و مردم خودمان در فقر و فلاکت دست و پا می زنند و تقصیر کیه ؟ دشمن ! دایه عزیزتر از جان فسطین و لبنان هستند ولی وقتی پای قتل و عام مردم مسلمان چچن و اویغور می رسد احمدی نژاد و رهبر معظم زبانشان بند می آید و نمی توانند مرگ بر روسیه و چین بگویند چرا که نباید دوستهای کمونیسم و خدانشناسمان را برنجانیم . خب البته این یکی دو سال آخر متوجه شدند که دیگه با دشمن دشمن کردن نمیشه مردم را فریب داد و آمدند گفتند ظهور نزدیک است و غصه این چیزها را نخورید و به احمدی نژاد و رهبر معظم بد نگویید که ملعون می شوید ! مگر نمی دانید که اینها همان شعیب بن صالح و سید خراسانی موعود هستند ؟ چند حدیث پیدا کردند و با کلی سر هم بندی سعی کردند که آنها را قبای تن این دو تن کنند و البته همیشه عده ای هستند که هر چه به آنها بگویی چشم بسته ایمان می آورند . بدبخت امام زمانی که نزدیکترین یارانش اینها باشند !
    اگر امام علی را قبول داشته باشید یک زمانی گفته بود که مردم نباید از زمامداران بترسند و در برابر آنها به لکنت بیفتند . شما دوست عزیز خود بگویید که تا به حال چند نفر در ایران جرات یک انتقاد کوچک از رهبر را داشته اند بدون آنکه بدبختش کنند ؟ امام علی در زمان خلافتش بارها در ملا عام فحش از این و آن شنید و جز ملاطفت جوابی نداد ، آیا رهبر معظم مقامشان از امام علی هم بالاتر است که کسی در پیشگاهش اجازۀ نطق کشیدن ندارد ؟ امام علی اشک می ریخت و به خود می پیچید که کاش علی می مرد و در حکومت او خلخالی از زن یهودی به غارت نمی رفت . علی جان کجایی که اینجا حاکمان با ذکر عدالت علی وار ، مال یهودی که هیج ، از مسلمان به غارت می برند . بر روی گنج نشسته ایم و نان خشک درویشی می خوریم .
    ببخش که درد دلم باز شد و رشته کلام از دستم خارج شد . البته اینها را نمی گویم که نظر شما را عوض کنم چرا که می دانم اثری ندارد . لطفا به طور خصوصی در ایمیل به من در مورد خودتان بگویید . اگر همانطور که دوستمان گفتند از کیهانی ها هستید به هیچ وجه لازم نیست جواب بدهید و ارتباط ما دراین صورت در همین جا تمام می شود .

   • westsun می‌گوید:

    ساسان جان
    درباره دولت که ما خودمون هم هش انتقاد داریم
    درباره مقام معظم رهبری: 1- بحث سیدخراسانی چیزی نیست که بشه به ایشون چسبوند چون اگه شما روایات را درباره این شخصیت خوانده باشید تطبیق تقریبا صد درصده ، (تقریبا رو هم به همان دلیل قبلی ذکر کردم که مربوط به زمان ظهور میشد و اگه خواستی مفصل راجع بهش حرف میزنیم) 2-وزارت اطلاعات زیر نظر دولته (از سال 1363 آقای هاشمی طرحی دادند و اطلاعات سپاه رو حذف کردند و وزارت اطلاعات درست شد که یه وزارت خونه است ) 3-مقام معظم رهبری سمت حال حاظرش از سمت سید خراسانی بالاتره پس برای ایشون افتخار بالاتری نسبت چیزی که الان داره نیست، همانطور که حتما شنیدی اما هیچوقت دنبالش نرفتی ولی فقیه نیابت امام زمان رو در زمان غیبت برعهده دارند که این از اصول اعتقادی شیعه در زمان غیبته و مستند به روایات امام صادق ، امام حسن عسکری و حضرت مهدیه، بعلاوه ادله عقلی داره و در طول دوران غیبت حضرت مهدی، همیشه نیابت عامه و ولی فقیه بوده و چیز جدیدی هم نیست (باز هم اگه مفصل تر بخوای میتونیم حرف بزنیم)
    درباره مشکلات موجود: شما در مقایسه اشتباهی مرتکب شدید ، معلومه دوران های گذشته رو درست درک نکردید
    فراموش نکن تبلیغات درباور پذیری مردم خیلی مؤثره ، در طول چند دهه گذشته همیشه سیستم تیلیغی در اختیار جریان منحرف بوده برا همین همیشه از وضع موجود تقدیر کردن و الان هم سیستم تیلیغی دست همون جریان های منحرفه با این تفاوت که دولت دیگه دستشون نیست برا همین همه شون از هر گروه و جناحی که تا حالا فقط خوردن ، منافعشون رو در خطر دیدن و دارن راست و دروغ رو به هم می بافن تا مردم رو از دولت و حکومت متنفر کنن
    اینها همه اش کار داخلی بود که گفتم اگه کار رسانه های خارجی رو هم اضافه کنی خیلی قضیه بحرانی تر میشه
    درباره ماسون بودن رؤسای قبلی:
    من اسم نیوردم که کی ماسونه بلکه کلی گفتم و فقط ماسون بودن رو هم نگفتم بلکه موارد دیگه انحرافی رو ذکر کردم و منظورم فقط رئیس جمهور ها نبود بلکه کل دولت و افراد تأثیر گذار در حکومت بود (درباره آقای هاشمی بنده برخلاف شما ادعای ماسون بودنش رو ندارم بلکه به نظر من از میرحسین و خاتمی سالم تره چون اسنادی موجوده که دال بر ماسون بودن میرحسین و جاسوس بودن خاتمیه اما درباره شخص هاشمی تا حالا هیچ سندی بدست نیومده پس به نظر من تا اون زمان که آقا جمله خاصش رو فرمودند هم هاشمی از بقیه بهتر بوده البته تا قبل از احمدی نژاد که آقا در خطبه جمعه تارخیشون احمدی نژاد رو ترجیح دادند)
    درباره کیهان: اون دوستمون از یک شباهت اسمی دچار این اشتباه شده بود که من بهش تذکر دادم
    البته از بین روزنامه های موجود من کیهان رو بیشتر ترجیح میدم (بخاطر چند دلیل)
    اینو هم گفتم که فکر نکنی من خواستم چیزی رو از شما پنهان کنم
    چون واقعا با شما راحتم و همونطور که شما نظرت رو میگی من هم نظرم رو میگم یک گفتگو سالم

 12. ساسان می‌گوید:

  نمی دونم چی بگم ؟
  مقاله خوبی بود ولی به گمانم خیلی اغراق شده . آمریکا اگه عکس شتر هم توی دلار بذاره باز شما میرین یه مطلب پیدا می کنین که شتر نماد ماسونیه . این اعداد و حیوانات واسه خیلی از مذاهب و مکاتب محترم هستند پس نمیشه هر چیزی رو الکی به ماسون ربط داد .
  خدا نکند که یک غیر مسلمان بخواهد مثل شما تحقیق کند . نتیجه تحقیقات به صورت خلاصه : در هزار تومانی اگر به چشم چپ امام دقت کنید ، مجموعۀ چشم و ابرو و سیاهی زیر چشم ، شکل سر یک خرگوش را نمایش می دهد ! خب چشم چپ و خرگوش هر دو نماد ماسونی هستند ! عکس کوه دماوند به عنوان یک نماد ماسونی بر روی سکه 100 تومانی است . ما یک پیامبر و دوازده امام داریم که مجموعش سیزده می شود ! آل عبا پنج تن بودند ! سوره ممتحنه 13 آیه دارد . ساختمان بانک قوامین در تهران یک نماد تمام عیار ماسونی است پس نیرو انتظامی ؟ آرم شبکه یک و شبکه آموزش نمادی از یک چشم را نشان می دهند ! آرم بیمه ایران که کوه دماوند رو نشان می دهد که خورشید مانند چشمی از پشت آن می نگرد ! یا این عکس از بانک توسعه صادرات : http://masonyab.persiangig.com/image/memari_hamejayeiran/2.jpg

  الان اگر جزوه و کتاب بسیاری از دانش آموزان و دانشجویان را نگاه کنی ، علامت ستاره پنج پر را می بینی که کنار نکات مهم کشیده اند ، پس به استدلال شما همه دانش آموزان و دانشجویان ایران ماسون هستند ! زمان دبیرستان ما خیلی معمول بود که بعضی عکس چشم می کشیدند که حال و هوای عاشق پیشگی داشت و احتمالا آنها هم ماسون بودند ! خیلی از جوانان انگشتر و گردنبند جمجمه را استفاده می کنند پس حتما آنها هم ماسون هستند ! حتی وقتی بچه بودم دوستی داشتم که انگشتر با شکل جغد داشت و حتی اجازه داد من هم انگشتم بکنم پس من هم ماسون هستم بدون اینکه خودم بدانم ! پس بنا به طرز نگرش و پژوهش شما همه مردم ایران ماسون هستند ؟!
  شما محقق خوبی هستین و مقاله های خوبی هم دارید فقط عنصر اصلی یک کار تحقیقی را اصلا رعایت نمی کنید که اون هم بی طرف بودنه .
  مثلا توی یکی از مطالبتون عکس اوباما رو به عنوان یک ماسون گذاشته اید . اگر اوباما ماسون باشه پس یکی مثل مشایی و کسانی که نمیشه اسمشون رو برد خود شیطان و دجال و … هستند .
  باز هم از این مقالات بگذارید فقط تو رو خدا بی طرفانه باشد که ارزش و جذابیت مقالات لوث نشود .
  خب من یک پیش نهاد دارم . مطلب بعدی رو به مشایی تخصیص بدین که به نوح گیر میده و مردم اسراییل رو دوست می داند و کارهایی می کند که صدای مراجع را در می آورد و توضیح دهید که چرا مشایی برای احمدی نژاد اینقدر عزیز است که به خاطرش سر قضیه معاون اولی روی رهبر را زمین زد و حکم او را تا یک هفته اجرا نکرد و در نهایت هم او را علیرغم مخالفت رهبری و مراجع به ریاست دفتری خود و بسیاری دیگر از پستهای مهم مملکتی منصوب کرد ؟ اگر شما شخصی بی طرف باشید و در مورد این موضوع هم روش تحقیقاتی تان مانند موضوع دولت آمریکا باشد پس باید به این نتیجه برسید که اینها نیز ماسون هستند چرا که دین و نظر مراجع اسلام برای آنها مهم نیست و در ظاهر به اسم مخالفت با صهیونیسم دارند به رژیم اسراییل کمک می کنند چنانچه که تا حالا چند تن از مقامات اسراییل اعتراف کرده اند که اگر میلیاردها دلار خرج می کردند باز هم نمی توانستند شخصی به خوبی احمدی نژاد را رییس جمهور ایران کنند . عکسی از احمدی نژاد را در یکی از سفرهای استانیش دیدم که رو به مردم انگشتانش را به صورت نمادی شیطان پرستانه در آورده بود که از آن واضحتر نمی شد :


  اگر کارتان برای خداست پس همانطور که سردمداران آمریکا را مورد تحقیق قرار دادید این دو تن را نیز مورد مطالعه قرار دهید و به همان سبک و سیاق به این موضوع بپردازید و بنده هم اگر بخواهید می توانم کمکتان کنم .

  باز هم ممنون از مقاله خوبتان

  • westsun می‌گوید:

   ساسان جان این مسائلی که مطرح میشه بخاطر عدم اطلاع از مسائل حساس ومخفی پشت پرده است
   یه جای می خوندم میگفت از اون وقتی که این مسائل وبلاگی شدند دیگه خیلی آبکی شدند!
   درباره نماد ها:
   در ادیان شرک آلود و شیطانی و ماسونی ، مهمترین عامل انتقال مفاهیم ، نماد ها هستند، برا همین فراماسون ها حضورشون و مفاهیم اعتقادیشون رو با نماد ها در سراسر جهان نشون میدن

   برا همین اگه جایی ماسون ها حضور جدی داشتند(مثل غرب و آمریکا که بیشترین ماسون های جهان اونجا زندگی می کنند) خیلی از نمادهاشون استفاده می کنند
   همچنین اگه جایی حضور زیادی نداشته باشن اما بخوان بگن ما هستیم! حتما نمادهاشون رو نشون میدن تا اینجوری اظهار حیات کنن
   درباره دلار و … بسیاری از دانشمندان و محقیقین در سراسر جهان اینکارو انجام دادند و از همه مهمتر خود ماسون ها در کتاب هاشون این مسائل رو عنوان کرده و قدرتشون رو به رخ می کشند
   اما درباره ایران باید بهت بگم متاسفانه:
   1-برخی از مسئولین مثل همون بنده خدا که گفتی بخاطر عدم اطلاع(مقل اکثر مردممون) اشتباهاتی مرتکب شدند (درباره این نماد مقاله مفصلی هست که نشون میده منظور دکتر همون منظور آذری هاست یعنی نماد گرگ و… اگه خواستی آدرسشو بهت میدم تا بخونی بعد نظرتو بهم بگی )
   2- برخی از این نماد ها دقیقا الگو برداری از معماری غربی و ساختمان های معروفه در اروپا، بدون اطلاع از مفاهیم پشتش
   3- برخی از این نماد ها دقیقا با هدف اعلام موجودیت فراماسونری در ایرانه، همانمطور که احتمالا بدونی ، بعد از انقلاب فعالیت فراماسونری در ایران ممنوع شد اما بعد از 20 سال شروع به ابراز وجود کردند و در دولت های گذشته هم نقش جدی داشتند، بسیاری از ترور های مسئولین در اوائل انقلاب هم توسط برنامه ریزی همین افراد انجام شد تا بتونن جاشونو بگیرن
   در اینباره هم تحقیقات خوبی در حال انجامه اگه خواستی برخی از فراماسون های کشور رو که هیچ وقت اعلام نشده این رسما عضو فراماسونری هستند اما در کشور در بالاترین رده ها حضور داشتند رو بهت معرفی می کنم تا بدونی چرا ما خیلی وقتا درجا زدیم و چرا اینقد در کشور مون مشکل داشتیم

   • ساسان می‌گوید:

    ممنون دوست عزیز
    خب این تنها دفعه ای نبود که جناب دکتر از این نمادها استفاده می کردند :

    در ضمن این عکس هم برای نشان دادن تبار یهودی ایشان است :

    البته به نظر من احمقانه است که بخواهیم این اشخاص را ماسون دانست چرا که سوادشان در این حد نیست ولی منظور من این بود که به سبک و سیاق تحلیل و تحقیق شما باید به این نتیجه رسید که اینان نیز همگی ماسون هستند . و اینکه چه معنی دارد که علامت بوزقورد یا همان گرگ را در آورند در حالی که حتی در این صورت نیز این علامتی است که اغلب توسط پان ترکیسم ها و تجزیه طلبها استفاده می شود ؟ و آیا یک ترک در کنار احمدی نژاد نبود که به او بگوید معنی این علامت چیست ؟

    به هر حال همانطور که گفتم من چیزی از این فرقه فراماسونری نمی دانم و تنها منظورم از این حرفها این است که اینگونه تحقیقات یک طرفه و خارج از انصافی در شأن یک استاد دانشگاه نمی باشد . خوب تحقیق می کنید ولی خواهشا طوری تحقیق کنید که همه لذت ببرند و خدای ناکرده فکر نکنیم که مخاطب را کم ذهن فرض کرده اید .

   • westsun می‌گوید:

    سلام ساسان من
    این مقاله رو درباره ماسون یا یهودی بودن دکتر جواب هایی داده(پذیرش یا رد با شما)
    http://www.alvadossadegh.com/fa/article/42-freemasonry/1164-1388-10-23-21-45-30.html

    این مقاله هم درباره ساختمان ها و نماد هایی که گاها اشتباه میشه و برخی ماسونی میدونننشون (پذیرش یا رد با شما)

    http://www.alvadossadegh.com/fa/article/42-freemasonry/5157-1389-06-18-21-59-36.html

    ساسان جان اگه دوست داشتی بیشتر از خودت برام بگو

 13. koushesh می‌گوید:

  مهدي جان همه لينكهاي شما ضعف منابع داره…نميشه به هيچ كدوم استناد كرد…هر سوالي هم ميپرسم ميگيد اينقدر پيچيده است كه نميشه گفت..بفرمائيد چكار كنيم؟…يه سوال ساده رو لطفا جواب بديد…اصول فكري فراماسونري چيه؟

  • westsun می‌گوید:

   منظورت کدوم منابعه؟
   اون لینک فراماسونری رو میگی؟

  • westsun می‌گوید:

   کوشش جان من دارم چن ساله درباره فراماسونری تحقیق می کنم
   انتظار داری با یه جمله چیشونو برات بگم
   اگه اینقد ساده بود که نمی تونستن دنیا رو تسخیر کنن!
   اگه می خوای در این باره تحقیق کنی باید منابعی که معرفی می کنم رو بخونی
   اما اگه حوصله نداری که حرفی نیست ، خود دانی
   اون لینک های قبلی عکس هم دارن جذابن
   دوست گلم بزودی یه مطلب میزارم تا تمامی مقالات و کتاب های فراماسونری درایران رو پوشش بده
   فکر کنم اونطوری راحت تر میشه درباره اش تحقیق کرد

 14. koushesh می‌گوید:

  تعريف شما از فراماسونري اينجور شروع شد، يه سازمان شيطان كه قصد نابودي بشر رو داره..اين جواب من نبود، اگه ميخوائيد متهم به افراط و توهم نشيد به سوال دقت كنيد…مشكل شما با فراماسونري چيه؟…بهتره پله پله و از ابتدا شروع كنيم..با اعتقادات…شما يه اصول دين داريد كه شرط ورود به اسلامه…اصول اونا چيه؟ و در كجا با اصول شما مشترك نيست؟…البته با اين فرض كه مي دونم فراماسونري دين نيست و نبايد مقايسه بشه..براي بازكردن بحث اينجور مقايسه كردم

 15. koushesh می‌گوید:

  اون مقاله اي كه اشاره كرديد، قبلا» خونده بودم..ببينيد اين مباحثي كه آدرس ميديد، شاخه ايه، ريشه اي نيست….اون موردهايي كه بي پاسخ موند، مربوط به همون اولين نظريه كه گذاشتم…اما اونا هم الان براي من مهم نيست…مهم الان براي من اينه مشكل شما با فراماسونري چيه؟..با نثر رواني كه شما داريد به راحتي ميتونيد در چند سطر ساده و مفيد بگيد..

  • westsun می‌گوید:

   باور کن ساده نیست کوشش جان
   اگه من در چند سطر بنویسم حتما متهم به توهم میشم
   تا وقتی که شما تمامی اعتقاداتشون و اعمالشون در این چندصد سال اخیر و برنامه هایی که اعلام کردن برای آینده رو مطالعن نکنید هرچیزی که گفته بشه ، تهمت توهم بهمون میزنن
   من هم نمی خوام کسی فکر کنه من افراطی هستم
   برا همین نظرمو میذارم بعد از خوندن مقالات
   فردا توی پست بعدی میذارمشون توی وبلاگ اما همون لینکیه که قبلا دادم
   برا اینکه روی شما رو زمین نندازم:
   فراماسونری یه سازمان شیطانیه که برای تسلط دادن شیطان بر تمام عالم ایجاد شده و هدفش کشتن تمامی انسان ها و نابودی نسل بشریته عنوان هم کرده اند که بعد از نابودی تمام انسان ها فقط قوم برگزیده باقی می مونن یعنی سران صهیونیسم
   اگه بر اساس یه پدیده طبیعی جهان ویران بشه توی کره زمین می مونن اما اگه بر اساس جنگ هسته ای یا بیولوژیک جنگ آرماگدون رو ایجاد کردن ، به فضا میرن تا هزاران سال بعد شرایط فراهم بشه و دوباره به زمین برگردن/برا همین هم اینقد علاقه مند به سیارات مستعد برای حیات هستن و تا وقتی پیدا نشه ما فرصت داریم تا جلوشونو بگیریم
   کوشش جان مطمئنم این حرفا رو باور نمی کنی یا بسختی باور می کنی
   دلیلش اینه که مستند نیستن
   مقاله فراماسونری دجال
   رو اگه بخونی تمامی این حرفها دلیلشون ذکر شده
   هرکسی خونده نظرش عوض شده
   http://www.alvadossadegh.com/fa/best-article/168-1388-06-02-15-47-37.html

 16. koushesh می‌گوید:

  مهدي جان، اون مقاله رو هم خوندم…ولي چيز مهمي نديدم..جواب مسائلي كه گفتم رو ندادي ولش كن..بريم سر اصل مطلب، مشكل شما با فراماسونري چية؟..لطفا منو به جايي ارجاع نده، با زبون خودت و ساده بگو

  • westsun می‌گوید:

   مقاله فراماسونری و دجال رو خوندی!؟
   بابا خیلیه چطور همشو به این سرعت خوندی؟

   من مشکلی باهاشون ندارم
   اوما با بشریت مشکل دارن
   اگه فراماسونری و دجال رو بخونی، متوجه منظورم میشی
   نگا کن خیلی اسرار وجود داره که جوونهای ما ازشون بی خبرن
   من اگه بخوام برات مسائلی که درباره شون وجود داره بگم 400-500 صفحه لازمه! شما این مقالات رو که ؟آدرس لینکشو گذاشتم بخون اونوقت زبون هم رو بهتر می فهمیم
   هرجاشو قبول نداشتی هم بگو

  • westsun می‌گوید:

   راستی کوشش جان
   من متوجه نشدم
   جواب چی رو ندادم
   شما بفرمایید من در حد اطلاعاتم میگم

 17. koushesh می‌گوید:

  مهدي جان مطمئنا» اگه با همين دقت به ساير پولهاي جهان نگاه بشه،‌ نتيجه يكسانه..كشور آمريكا يه كشور چند مذهبي، چند فرهنگي و چند نژاديه و طبيعي به نظر ميرسه كه علائمي از تمام و ملل و تمدنها در اون باشه..اعدادي كه اشاره شد در تمام مذاهب كاربرد داره از جمله در اسلام و تشيع، مسيحيت،‌ يهود و ..وحدت در كثرت اولين بار در فلسفه ملاصدراي خودمون نمود علمي پيدا كرد نه در آمريكا..چرا نماد يك چشم نتونه نماد توحيدي باشه؟..چشم خداوندي كه مارو نگاه ميكنه..و البته فكر نميكنم كه فراماسونها قصد پنهان كردن خودشونو به اين شكل داشته باشن..چون كسي كه نماد خودشو روي پول ميذاره يعني قصد ديده شدن داره نه پنهان شدن..و تا اونجاي كه به خاطر دارم فراماسونري تقريبا همزمان با انقلاب صنعتي اروپا و انقلاب فرانسه شكل گرفت براي مقابله با ديكتاتوري و پادشاهي و قدمتي به اندازه تاريخ نداره، نماد هرم هم چون در هندسه فضايي تعادل و پايداري خوبي داره ميتونه نماد ايستادگي و ماندگاري باشه..شما هم ميتونيد براي آرم شركت يا موسسه تون ازش استفاده كنيد همونطور كه از نمادهاي تخت جمشيد استفاده ميشه…تشكر

  • koushesh می‌گوید:

   البته منظورم از ديكتاتوري و پادشاهي شامل استبداد ديني قرون وسطي و عهد رنسانس هم ميشه.

  • westsun می‌گوید:

   به مقالات فراماسونری و دجال آخر الزمان یه نگاه بنداز
   احتمالا دیدگاهت عوض بشه
   هر نشانه ای که توی دنیا ازشون میبینی کار خودشونه
   کوشش جان حتما این مقاله رو بخون
   http://www.alvadossadegh.com/fa/best-article/168-1388-06-02-15-47-37.html
   تا قبلش فکر می کنی این یه نگاه افراطیه و توهمه
   اما بعد از خوندنش حتما نظرت تغییر می کنه
   اونوقت به نماد ها خیلی حساس میشی
   حتما نماد توپ جام جهانی 2010 رو که دیدی
   میدونی چه مفاهیم عجیبی روش بود؟

 18. نگار می‌گوید:

  ممنون بابت این همه اطلاعات

  من هم کنجکاوم در باره اون نماد پرگاروگونیا بیشتر بدونم
  اعتیادمون فقط به وبلاگ اقا رامتین بوود
  حالا شد دوتا
  از این به بعد این وبلاگ هم به لیست علاقمندی هااضافه شد …

  • westsun می‌گوید:

   خواهش می کنم من هم از شما ممنونم
   در ادامه این مقاله ، مقاله آپوتئوسیس رو حتما بخونید ، الان مقاله جدیده وبلاگه
   وقتی نظر میدید گزینه های مشخص شده رو تیک بزنید تا از برزو رسانی وبلاگ مطلع شوید
   امیدوارم باز هم از نظراتتون ببینم
   موفق باشید

 19. وحید می‌گوید:

  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ?

  • westsun می‌گوید:

   وحید جان جوابتو با ایمیل همچنین توی وبلاگ رامتین دادم
   اگه میخوای چیزی بنویسی اشکال نداره فقط به کسی توهین نکن
   ممنون

 20. مرتضی می‌گوید:

  مطالبتون عالیه خسته نباشید امید وارم وبلاگتون روز به روز بهتر بشه فقط در مورد یکی از نماد های اصلی ماسونی به اسم پرگار وگونیا هم اگر چیزی پیدا کردی بنویس با تشکر

  • westsun می‌گوید:

   ممنون از شما مرتضی جان
   دراینباره مطلب زیاد هست ، استاد هم مطالبی دراین زمینه ها دارند که انشالله بزودی مقالاتی با این موضوع آپ می کنم

 21. Amin می‌گوید:

  عالی بود

 22. فرهاد می‌گوید:

  درود مهدی جان
  مطلب جالبی بود ! خصوصا در مورد 11/9 !! تقریبا آن چیزی که مایکل مور توی فیلمش آورده بود
  کلا جالب بود …استفاده کردم .

  • westsun می‌گوید:

   خواهش می کنم
   راستی فرهاد جان یه نکته :تا حالا به این توجه کردی که واقعه 2012 که اعلام شده تمام عدداش 1 و 2هستن
   21-12-2012
   این اعداد هم برا فراماسونها معنای خاصی دارن

 23. cyrusspinoza می‌گوید:

  سلام تبريك اغازكار كتاب نماد گمشده دن براون رو خوندين؟ تو كتاب راجب فراماسونها توضيح داده كلا اثار دن براون خيلي جالبه موضوع شما هم جالب بود ممنون

  • westsun می‌گوید:

   ممنون دوست عزیز
   دن براون یه کتاب معروف بنام رمز داوینچی داره که بر اساس نظر کابالائیسم و بر ضد مسیحیت نوشته شده
   این کتابی که شما گفتید رو نخوندم اگه نسخه روی شبکه ازش دیدید برام ایمیل کن
   sm_gkm@yahoo.com
   ممنون

  • westsun می‌گوید:

   cyrusspinoza عزیز
   با تشکر از شما
   من کتاب رو خوندم
   کلا با آثار دن براون آشنا هستم و فیلم هایی که از آثارش درست میشه رو دنبال می کنم
   نکته اول : باید بدونی که ایشون خودش فراماسونه و کتاب هاش هیچوقت جنبه انتقادی نداره بلکه همیشه تبلیغ فراماسونریه
   نکته دوم: این کتاب تا حدود زیادی برای جذب گردشگر در آمریکا تلاش می کنه
   نکته سوم: این حجم اطلاعات که لو داده جالبه (میدونی که فراماسون هایی که درباره این سازمان کتاب مینویسن معمولا برخی اطلاعات سوخته رو ذکر می کنن تا خواننده به صحت و صداقتشون اعتماد کنه و حرفای دیگه شونو قبول کنه، اما این حجم اطلاعاتی که لو میده تا حالا سابقه نداشته که خود ماسونها اینکارو بکنن ، البته یه جایی خوندم که احتمالا دارن یک توطئه بزرگ طراحی می کنن و فکر می کردن که بعد از انجامش نیاز دارند که خودشونو علنی تر کنند و… که مفصله)

 24. ufolove می‌گوید:

  تبريك ميگم دوست عزيز. اميدوارم كارت ادامه دار باشه.
  فونت مطالب هم كوچكتر كن.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

درحال اتصال به %s